Kuchenka Gotuj i ucz się – Fisher Price

Kuchenka Gotuj i ucz się zaprojektowana została z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 36 miesięcy. Podobnie jak inne zabawki Fisher Price, ukierunkowana jest na poznawanie świata przez najmłodszych oraz i stymulowanie ich rozwoju.

Zabawki Fisher Price Kuchenka Gotuj i ucz

fot. Fisher Price


Kuchenka Gotuj i ucz się posiada cztery tryby. „Czas nauki” służy poznawaniu liter oraz liczb. „Wzorcowy Angielski” oswaja dziecko z podstawowymi zwrotami w tym języku. „Muzyczna zabawa” to strefa dźwięków. Znajdują się w niej piosenki i melodie. Natomiast „Wyobraźnia” również prezentuje dźwięki, jednak tym razem są one znane z życia codziennego. Ostatnim trybem są „Wesołe igraszki”. W nich maluch pobawi się włącznikami światła, lodówką, piekarnikiem, płytą kuchenną, kranem, czy zegarem. Wszystko to w towarzystwie wesołych dźwięków i mnóstwa alternatywnych możliwości

A co zabawka Fisher Price oznacza dla Ciebie? Przede wszystkim oszczędność czasu. Podczas gdy będziesz zajęty przygotowywaniem rodzinnego obiadu, dziecko będzie mogło poznawać tajniki działania lodówki i piekarnika słuchając przy tym piosenek zachęcających do jedzenia zdrowych pokarmów. Przy okazji możecie razem szlifować angielski wprawiając przy tym w osłupienie rodzinę i znajomych. Zabawki Fisher Price to wyjątkowe prezenty na święta!