Lalka Monster High

Popularne jeszcze do niedawna lalki Barbie powoli odchodzą do lamusa. Coraz większym powodzeniem cieszy się bowiem laka Monster High. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla emo dziewczyny lub dla nastolatki, upiorna zabawka prawdopodobnie okaże się strzałem w dziesiątkę!

Lalka Monster High

fot. Mattel

Przerażająco ładna lalka Monster High

Lalki Monster High, produkowane przez firmę Mattel, to odwzorowanie postaci z serialu o szkole, do której chodzą upiorni uczniowie. Serial niemal od początku bił rekordy popularności na całym świecie, więc moda na nietypowe lalki przeniosła się też do Polski. Ambasadorką lalek została Ewa Farna, więc nastoletnie fanki gwiazdy tym bardziej chcą wejść w posiadanie modnych gadżetów.

Lalka Monster High

fot. ZombieliciousX

Lalki dostępne są z przeróżnymi dodatkami – od ubranek i modnych akcesoriów, takich jak meble czy pojazdy, do równie upiornych zwierzaków. Każdy z bohaterów młodzieżowego serialu ma też odmienny kolor włosów, swoje zwierzątko, a nawet ulubiony i najbardziej znienawidzony przedmiot w szkole.

Zaprojektuj własnego upiora

Wszystkie lalki Monster High mają swoje indywidualne imiona i cechy charakterystyczne. Drakulaura na przykład słynie z dobrego humoru, Toralei ma ogon, a Operetta jasnofioletową skórę. Wśród strasznie wyglądających lalek, znajdziemy też lalki-chłopców. Należą do nich: Clawd Wolf, czyli wysportowany wilkołak i brat Clawdeen Wolf, Dj Hyde – szkolny DJ, a także Deuce Gorgon ze słynnym, dwunożnym szczurem Perseusem.

Lalka Monster High

fot. Mattel

Firma Mattel zadbała też o to, by każdy mógł samodzielnie stworzyć swojego własnego potwora. Dostępne są więc zestawy ze wszystkimi, potrzebnymi do tego częściami.