Bransoletki Lilou

Jeszcze całkiem niedawno panowało przekonanie, że wyrażenia „biżuteria” i „prostota „ewidentnie ze sobą nie współgrają. Bransoletki Lilou udowodniły, że to nieprawda.

Bransoletka Lilou

fot. Lilou Polska


Sukces tych minimalistycznych ozdób polega na mało skomplikowanej strukturze. Na ich przykładzie widać, że biżuteria nie musi być atrybutem przepychu. Przeciwnie, może być świetnym komponentem stylu sportowego, a nawet ubioru do szkoły, lub pracy.Wbrew pozorom, bransoletki Lilou nie stanowią jedynie kobiecego atrybutu, ale nadają się świetnie na prezenty dla chłopaka.
Na czym polega popularność bransoletek Lilou? Przede wszystkim mają one filigranowe rozmiary. Dzięki temu stanowią ciekawą, nie narzucającą stylu, ozdobę. Sznureczki, na których umieszczona jest zawieszka, są różnokolorowe i ręcznie wiązane. Nie ma problemu z ich regulacją, co stanowi niekwestionowany walor w przypadku prezentu. Jednak najważniejszą zaletą jest ręczny grawer, jaki można zamówić w firmie Lilou. Daj upust swojej inwencji twórczej i wymyśl oryginalne motto, bądź wygraweruj imię – swoje lub Twojej drugiej połówki.

Bransoletka Lilou

fot. Lilou Polska

Bransoletki Lilou posiadają pięć wzorów: serduszko, gwiazdkę, koniczynkę, dziewczynkę oraz chłopczyka.
Jeśli zastanawiasz się nad przywołującym wspomnienia, oryginalnym, ale jednocześnie skromnym i delikatnym prezentem dla ważnej w Twoim życiu osoby, bransoletki Lilou to strzał w dziesiątkę.