Słuchawki Skullcandy

Łapiesz zajawkę na fajny gift dla ziomka co zapodaje na desce? Obczaj Skullcandy! Debeściacka marka słuchawek dla twojego MC. Słuchawki Skullcandy, to stylowy prezent dla wszystkich audiofili uprawiających aktywnie sporty, ceniących sobie wysoką jakość wykonania oraz rozpoznawalną markę.

skullcandy

fot. Eibx

Skullcandy to marka powstała kilka lat temu, specjalizująca się w produkcji stylowych słuchawek wysokiej jakości, skierowanych dla fanów młodzieżowych sportów, w stylu jazda na deskorolce, czy snowboardzie. Słuchawki Skullcandy, to nie tylko design, ale także wysoka jakość dźwięku dzięki zastosowanym komponentom. Rick Alden, założyciel Skullcandy, zadbał o to by tworzone przez firmę produkty były najwyższej klasy (z użyciem takich materiałów jak prawdziwe drewno, czy solidny tytan), a zarazem praktyczne. Firma wprowadziła do branży słuchawek m. in. takie innowacje jak integracja z telefonem. Słuchawki Skullcandy będą się więc świetnie komponowały z twoim Samsungiem Galaxy S 3. Mimo wysokiej ceny poszczególnych modeli, szybko uzyskały status kultowych. Często wyszukiwane są serie  Skullcandy Lowrider, Skullcandy Hesh oraz Skullcandy Aviator.

skullcandy

fot. Pop Culture Geek

art skullscandy

fot. Brett Levin Photography

Słuchawki Skullcandy, to obecnie świetny gift dla wszystkich audiofili jeżdżących na desce lub uprawiających aktywnie inne sporty popularne w subkulturach młodzieżowych. Słuchawki promowane były już m. in przez takich artystów jak Metallica, czy Snoop Dogg (A także współpracowała z marką Armani!). To jedna z najlepszych firm specjalizujących się w produkcji słuchawek.