Piłkarzyki – prezent dla chłopaka

Piłkarzyki to jedna z ulubionych gier dostępnych w pubach, gdzie możliwe jest oglądanie transmisji piłkarskich rozgrywek. Piłkarzyki pozwalają przeżyć emocje sportowej walki między dwiema drużynami, bez wychodzenia na dwór oraz męczącego biegania za piłką. Piłkarzyki to fajna koncepcja na uniwersalny prezent dla ludzi w każdym wieku. Jeżeli tylko mamy odrobinę miejsca, gdzie możemy położyć nasz stół z piłkarzykami, nie wahajmy się w niego zainwestować, a na pewno sprawi nam wiele radości przez długie lata.

table football

Zasady gry w piłkarzyki

Zasady gry w piłkarzyki są proste. Dwie przeciwstawne drużyny figurek piłkarzy, podczepionych do przesuwanych dźwigni, kontrolowanych przez graczy, uderzają małą plastikową piłeczkę na zabudowanej miniaturze boiska piłkarskiego. Banalne, ale bardzo wciągające.

table football

Jak wybrać dobre piłkarzyki?

Poszczególne stoły z piłkarzykami różnią się przede wszystkim rozmiarami – od prawdziwych miniaturek, które rozmiarami nie pozwalają na wygodny pojedynek więcej niż dwójki osób, po wielkie, solidne „boiska”, które znamy z lokali. Radość sprawi pewnie każdy zestaw z piłkarzykami, ale jeżeli ma on nam posłużyć na więcej, niż parę „spotkań” zwróćmy uwagę by był masywny i wykonany z twardych elementów.

piłka do futbolu

 

Piłkarzyki to pomysł na uzupełnienie innych fajnych prezentów dla piłkarzy, ponieważ może posłużyć nie tylko pasjonatom tego sportu, ale i zwykłym ludziom, którzy lubią ze sobą rywalizować nie tylko w rozgrywkach wirtualnych.  Mając stół do piłkarzyków, możecie nawet zorganizować własne małe mistrzostwa Euro 2012.